AXA-voleybol-2-855x548

Voleybol’un Resmi Sigorta Sponsoru: AXA Sigorta

Kupa Voley turnuvasının isim sponsoru olan AXA Sigorta, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun (TVF) ilk “Resmi Sigorta Sponsoru” oldu. AXA Sigorta yapılan anlaşma kapsamında TVF’ye ait ve kullanımında olan tüm taşınmazların yanı sıra maçlar esnasında tribünleri ve maçı takip eden seyircileri yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı güvence altına alacak.

AXA Sigorta ve TVF arasındaki iş birliği 26 Aralık Çarşamba günü AXA Sigorta Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar Kategorisi Kura Çekimi’nin ardından AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken tarafından açıklandı.

Yavuz Ölken

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken

Türk sporunun “parlayan yıldızı” voleybola destek verme fırsatı buldukları için memnuniyet duyduklarını ifade eden AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “Temel işimiz olan sigortacılığın sorumluluklarını yerine getirmenin yanı sıra toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir kurum olarak üzerimize çok daha fazlasının düştüğüne inanıyoruz. İnsanların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlama misyonuyla insanları daha aktif bir yaşam sürmeye ve spor yapmaya teşvik edecek iş birliklerini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda bize başarılarıyla gerçek bir ilham kaynağı olan Türkiye Voleybol Federasyonu’nu olası olumsuz durumlara karşı teminat altına alıyoruz.

İnanıyorum ki bu sayede Federasyonumuz lojistik süreçleri düşünmeden asli işini yaparken gösterdiği muazzam başarıyı sürdürecek, genç sporcularımıza da destek vererek bu alanda dünyadaki başarılarımıza yenilerini ekleyecek. Biz tüm bu süreçlerde her zaman onların arkasında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Ölken ayrıca bu iş birliği kapsamında Federasyon çalışanlarını da kendi tespitleri doğrultusuna sigortalayacaklarını da belirtti.

Kupa Voley’in kura çekimi yapıldı

Karaköy’de bulunan AXA Sigorta Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen kura çekimine, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve asbaşkan Ahmet Göksu ile AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken katıldı.

Kaynak : Sigorta Medya

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

BİLGİ ALIN

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!