Seyahat Sigortası
Yolculukları Gönül Rahatlığıyla Tamamlayın

Seyahat Sigortasıyla Tatilin Keyfini Sürün

Seyahat sigortası, hem yurt içi, hem yurt dışı seyahat edenleri, hem de yurtdışından ülkemize seyahat eden kişileri kapsayan bir sigortadır. Kişilerin seyahatleri sırasında başlarına gelebilecek ani hastalık, kaza gibi durumlara karşı sigortalıyı güvence altına alır.

Seyahat esnasında yaşayacağınız rahatsızlarda tıbbi tedavi, sağlık kuruluşu, taburcu olduktan sonra evine nakli ya da vefat halinde nakil işlemleri gibi durumları kapsayan bir sigorta çeşididir. Seyahatleriniz sırasında hiç aklınıza gelmeyen riskler vardır. Hastalık, kaza ya da valizin kaybolması gibi kötü durumlardan sağlık sigortası yaptırarak yurt içinde ya da yurtdışında seyahatinizi içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilir, yalnızca gezinizi planlayarak tatilinizi huzurla geçirirsiniz.

Seyahat Sigortası Yaptırmak Zorunlu mudur?

Bir seyahat için herhangi bir konsolosluğa başvurduğunuzda vize almanız için seyahat sigortası yaptırmanız zorunludur. İstenen evraklar arasında seyahat sigortası da vardır ve bu evrak teslim edilmesi gereken diğer evraklar arasındadır. Yurtdışında yaşanacak muhtemel sorun ve risklere karşı poliçe kapsamı detaylı bir biçimde kontrol edilir.

Seyahatinizi mutlu ve huzur dolu gerçekleştirebilmek, beklenmeyen durumlar için hızlı bir biçimde destek alabilmek için seyahat sigortası teklifinizi geniş teminat seçenekleri ile hemen yaptırın.

Neden Seyahat Sigortası Yaptırmam Gerekir?

Risklere karşı huzurlu bir tatil geçirmek istemez misiniz? Bazı riskler ister yurt içi ister yurt dışında olsun her zaman vardır. Umulmadık hastalık, kaza veya bagaj kaybolması gibi sorunlarla karşılaşsanız bile seyahat sigortası yaptırdığınızda kendinize mutlu bir tatil fırsatı yaratabilirsiniz. Ekonomik olarak faydalar sağlayan bu sigorta ile risklere karşı rahatlıkla tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yol harcamalarınız da teminat altına almak oldukça önemlidir. Maddi olarak size güvence veren bu güvence ile yolculuğunuzun iptali, uçağınızın gecikmesi gibi kötü durumlarda da kayıplarınızı giderir ve bütçeniz zarar görmez. Seyahatinizi hem huzurla hem de ekonomik olarak rahat şekilde geçirmiş olursunuz.

Seyahat Sigortası Teminatları Nelerdir?

  • Kaza sonucu vefat
  • Kaza sonucu kalıcı engel durumu
  • Seyahat boyunca hastalık ya da yaralanma halinde tıbbi tedavi masrafları ve tıbbi merkeze nakil giderleri
  • Acil ilaç masrafları
  • Hastalık veya yaralanma sebebiyle yurtdışı seyahati esnasında konaklama zamanının uzatılması nedeniyle oluşan giderler
  • Seyahat sırasında sigortalının evinde oluşabilecek zararlar nedeniyle eve dönüş masrafları
  • Seyahat süresinde vefat durumunda cenazenin nakil ve beraberindekilerin geri dönüş giderleri
  • Kayıp bagajın bulunması durumunda sigortalıya ulaştırılması için oluşacak masrafları kapsar.

 

Ofisimizden Kareler

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Daha Güvenli Bir Hayat İçin

BİLGİ ALIN

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!