cenk-tabakoglu-610x380

Unico Sigorta ve Koçtaş’tan güç birliği

Unico Sigorta ve Koçtaş’tan bir ilk! Koçtaş Ustabilir uygulamasını indirip kullanan ilk 1000 kişinin evi, 1 ay süresince Unico Sigorta “Ev Güvence Paketi” ile güvence altında.

Unico Sigorta ve Koçtaşgüçlerini birleştirdi… Koçtaş’ın 60 binin üzerinde indirme sayısına ulaşan Ustabilir uygulaması, tesisat, dekorasyon ve dış mekantadilatlarında işinin ehli olan 5 binin üzerinde ustayı müşterileriyle buluşturuyor. Ustabilir uygulaması, hem Android, hem de iOS platformlarından ücretsiz olarak indiriliyor. Ustalar ile evini yenilemek isteyenleri bir araya getiren, tamamen ücretsiz ve komisyonsuz. Bu uygulama üzerinden hizmet alacak ilk 1000 kişiye, “Unico Sigorta’dan Ev Güvence Paketi” hediye ediliyor.

1 ay süresince ücretsiz

Unico Sigorta Ev Güvence Paketi, evlerde oluşabilecek yangın, hırsızlık, tesisat, sel ve su baskını, cam kırılması, komşuların maruz kalabileceği hasarlar gibi bir çok riske karşı hem ev sahiplerini, hem de kiracıları koruyan sigorta ve asistans hizmetlerini kapsamaktadır. Ustabilir uygulamasından hizmet alanlar, 1 ay süresince bu hizmetlere ücretsiz sahip olabilecekler.

“Yenilikçi projeleri üretmeye devam edeceğiz.”

Koçtaş ile yapılan bu işbirliğini çok önemsediklerini belirten Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu, “Unico Sigorta olarak Koçtaş ile sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Koçtaş ile güçlerimizi birleştirerek, Ustabilir uygulaması üzerinden hizmet alan ilk 1000 kişiye ister ev sahibi olsun, ister kiracı, Unico Sigorta Ev Güvence Paketi’ni hediye ediyoruz. Farklı işbirlikleri çerçevesinde, yenilikçi projeleri üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak : Sigorta Medya

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

BİLGİ ALIN

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!